O firmie

Logo Kaufmann           

Czym się zajmuje firma Kaufmann?

Firma Kaufmann produkuje narzędzia do obróbki glazury, profesjonalne maszyny do cięcia kamienia, mozaiki, a także stalowe kielnie i pace.

Słów kilka o historii...

Firma Kaufmann GmbH została założona w 1957 roku przez Josefa Kaufmanna. Początkowo firma zajmowała się produkcją obejm do rur dla firmy Hilti w Liechtensteinie. Pod koniec lat 60-tych firma Kaufmann z powodzeniem produkowała już własne narzędzia, w tym kielnie i maszyny do cięcia płytek. Zaczęto je nawet dystrybuować. W początku lat 80-tych rozwinęła się bardzo dystrybucja narzędzi budowlanych i posadzkarskich. Wyspecjalizowani handlowcy i supermarkety zaczęły oferować wybrany asortyment narzędzi i dodatkowych artykułów. Do końca lat 80-tych powstała kolejna hala produkcyjna i magazyn. Na początku lat 90-tych Kaufmann uruchamia własną produkcję mieszalników. W 2000 roku Kaufmann rozpoczyna nową linię produkcyjną na nierdzewne kielnie i szpatułki. W tym czasie otwiera się też kolejny budynek firmowy, zawierający trzy linie produkcyjne i dwa stanowiska dla ciężarówek dostawczych.

Firma obecnie

Kaufmann zatrudnia obecnie około 75 osób i stał się ważnym pracodawcą w regionie. Dostarcza swoje produkty do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie.

Wyróżnienia

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl