Jak odstąpić od umowy?

Chcesz odstąpić od umowy?

Pragniemy poinformować, że masz prawo odstąpić od umowy zawartej w Kaufmann Maszyny do cięcia, narzędzia glazurnicze bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania produktu. Poniżej przeczytasz, co należy zrobić.

 

 1. Poinformuj nas

Przede wszystkim poinformuj nas o swoim zamiarze odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

Możesz to zrobić

  • w formie elektronicznej: biuro@kaufmann.com.pl
  • pisemnie na adres: Mensura Sp. z o.o. Warszawska 9a, 32-086 Węgrzce

 

2. Formularz zwrotu

Wypełnij formularz odstąpienia od umowy i dołącz go do przesyłki.

Formularz powinien zawierać informacje:

  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • adres do korespondencji
  • nr telefonu
  • oznaczenie produktu i data zakupu 
  • przyczyna reklamacji i data wystąpienia wady

 

3. Odesłanie produktu

Aby odstąpić od umowy należy odesłać produkt bez śladów użytkowania wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz dowodem zakupu (faktura lub paragon). 

Odsyłany towar powinien posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie Towar powinien mieć w komplecie wszystkie dołączone akcesoria oraz nie nosić śladów użytkowania.


4. Wysyłka

Produkt należy wysłać na adres:

Warszawska 9a
32-086 Węgrzce
 

5. Zwrot kosztów

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość zwracamy wszystkie otrzymane od Was płatności, w tym także koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z droższego wybranego sposobu dostarczenia niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas).

 

6. Termin

Zwrotu kosztów dokonamy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się na inne rozwiązanie. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl